Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Dane kontaktowe:

Portfel Inwestycyjny Apartamenty&Hotele
ul. Piastowska 44D,
30-070 Kraków
NIP: 6793128599, REGON: 364463040,
KRS: 618414

Napisz do nas

AF-pion

Agnieszka Furman

Koordynator biura
pi@piaparthotels.pl

+48 517 884 788
+48 12 354 42 00

awatar-woman

Aleksandra Woźnica

Specjalista ds. administracyjnych pi@pimanagement.pl

+48 12 354 42 00

BP

Beata Paszucha

Head of HR Department b.paszucha@pimanagement.pl

+48 517 884 791
+48 12 354 42 02

AZ

Anna Zemełka

Specjalista ds. kadr i płac a.zemelka@pimanagement.pl

+48 572 570 268
+48 12 354 42 02

JK-2

Jakub Kobylec

Specjalista ds. rekrutacji rekrutacja@pimanagement.pl

+48 573 802 063
+48 12 354 42 02

BB

Bartosz Boberski

Dyrektor Finansowy controling@pimanagement.pl

+48 573 802 065
+48 12 354 42 08

awatar-man

Kamil Krochmal

Asystent Księgowości accounting1@pimanagement.pl

+48 12 354 42 07

awatar-woman

Magdalena Gil

Główna Księgowa m.gil@pimanagement.pl

+48 12 354 42 07

awatar-woman

Magdalena Placzewska-Gwiazda

Księgowa accounting1@pimanagement.pl

+48 12 354 42 07

DS

Dominik Świeczka

Księgowy accounting2@pimanagement.pl

+48 12 354 42 07

awatar-man

Michał Buczyński

Księgowy accounting4@pimanagement.pl

+48 12 354 42 07

awatar-woman

Marzena Jasińska

Księgowa accounting@pimanagement.pl

+48 12 354 42 07

PO

Piotr Oleksy

Revenue Director p.oleksy@pimanagement.pl

+48 517 884 792
+48 12 354 42 04

EL

Ewelina Lubas

Leisure Sales Manager e.lubas@pimanagement.pl

+48 572 570 262
+48 12 354 42 04

KM

Katarzyna Musiał

Marketing Director k.musial@pimanagement.pl

+48 517 884 793
+48 12 354 42 05

awatar-woman

Alina Kuźniar

Specjalista ds. social media socialmedia@pimanagement.pl

+48 572 570 265
+48 12 354 42 05

awatar-man

Kamil Klimek

Marketing Manager k.klimek@pimanagement.pl

+48 573 802 060
+48 12 354 42 05

awatar-woman

Lidia Nowak

Marketing Assistant assistant@pimanagement.pl

+48 12 354 42 05

awatar-man

Bartłomiej Leśniak

Graphic Designer grafik@pimanagement.pl

+48 12 354 42 05

GF-2

Gabriela Firek

Kierownik Działu Inwestycji g.firek@pimangement.pl

+48 572 570 042
+48 12 354 42 06

awatar-man

Maciej Kustowski

Inżynier budowy m.kustowski@pimanagement.pl

+48 572 570 046
+48 12 354 42 06

ZP

Zbigniew Piech

Manager ds. Projektów z.piech@pimanagement.pl

+48 517 884 789
+48 12 354 42 06

awatar-woman

Magdalena Więcławek - Król

Project Manager m.wieclawekkrol@pimanagement.pl

+48 572 570 263
+48 12 354 42 06

PF-2

Paulina Filipowska

Asystent ds. zakupów i ofertowania p.filipowska@pimanagement.pl

+48 572 570 371
+48 12 354 42 06

AO-2

Agnieszka Orzechowska

Operation Specialist a.orzechowska@piaparthotels.pl

+48 572 570 373
+48 12 354 42 00

PB

Paweł Burel

Operations Manager p.burel@pimanagement.pl

+48 573 802 066
+48 12 354 42 00

AD-2

Alicja Dunal

Food & Beverage Manager a.dunal@pimanagement.pl

+48 572 570 043
+48 12 354 42 00

AD-CEO-2

Agnieszka Dąbrowska

Prezes Zarządu

+48 12 354 42 00

awatar-man

Wojciech Stefański

Członek Zarządu

+48 12 354 42 00

Lokalizacja

Jeśli masz możliwość odwiedzić nas w naszej siedzibie – serdecznie zapraszamy. Poniższa mapa wskazuje naszą dokładną lokalizację i ułatwia trafienie do nas.