PI APARTMENTS – 3 LOKALIZACJE W SAMYM CENTRUM KRAKOWA

PI APARTMENTS – 3 LOKALIZACJE W SAMYM CENTRUM KRAKOWA

PI Apartments

PI Apartments to operator zarządzający apartamentami przeznaczonymi do najmu krótkoterminowego. Współpracujemy z właścicielami, którzy nie mają czasu zajmować się swoimi mieszkaniami, ale jednocześnie chcą generować satysfakcjonujący zysk. Zarządzamy apartamentami oraz świadczymy usługi wykończenia lokali pod klucz – zgodnie z projektami zaakceptowanymi przez właścicieli.

Tylko 3 kroki od czerpania korzyści

Zarabiaj więcej, bezstresowo z każdego miejsca na świecie. Zarządzanie apartamentami może być przyjemne dla obu stron. Ty czerpiesz zyski, a my dbamy o rezerwacje i naszych Gości.

Każda z inwestycji jest inna

Wymaga indywidualnego podejścia oraz znalezienia unikalnego pomysłu na nią. Zarządzanie apartamentami to nie sucha teoria, którą przekładamy na czyny, tylko lata doświadczeń, dzięki którym możemy być idealnym partnerem w obszarach apartamentów, jak również hoteli. Nawet najlepiej przygotowany apartament, obiekt hotelowy czy gastronomiczny, potrzebuje ciągłego nadzoru oraz koordynacji działań wszystkich jego elementów składowych, w celu osiągnięcia pożądanego efektu końcowego, jakim jest zysk.

Dlaczego my?

Nasze ATUTY – Zespół z 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu apartamentami i hotelami sieci międzynarodowych, jak również prywatnymi obiektami.

Nasza WIZJA – Budowanie marki PI w sektorze HORECA, rozpoznawalnej dzięki ciekawym projektom, dopasowanym standardom, jakości świadczonych usług i relacjom międzyludzkim.

Nasza MISJA – Gość, który wraca – pracownik, który się rozwija i identyfikuje z firmą – inwestycja, która procentuje.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

 • Pomagamy Ci wyposażyć apartament pod klucz zgodnie z Twoim budżetem
 • Wykonujemy profesjonalne zdjęcia każdego z apartamentów
 • Gościmy osoby, których dane mamy sprawdzone
 • Codziennie zarządzamy ceną
 • Zawieramy umowy korporacyjne
 • Nasz serwis sprzątający pochodzi z Polski, ale posługuje się także językiem angielskim
 • Posiadamy własny serwis techniczny
 • Posiadamy własne ubezpieczenie na wypadek ewentualnych wypadków lub szkód
 • Prowadzimy działania marketingowe i social media
 • Gwarantujemy Ci pewny zarobek, dzięki naszemu doświadczeniu
 • Większość obiektów, którymi zarządzamy, jest pod naszą opieką dzięki rekomendacjom. Dobre opinie i obsługa to naszym zdaniem największe atuty.

Nasze atuty Doświadczony zespół

Naszym atutem jest doświadczony zespół, który na przestrzeni ostatnich 20-tu lat, zdobywał doświadczenie w takich obiektach jak: Arłamów, Czarny Potok Resort&Spa, Vienna House, Hotel Sobieski, Hotele System, Hotel Piast, Słoneczny Zdrój Medical Spa&Wellness, Bristol Tradition&Luxury i wiele innych. Nasze doświadczenie, zdobywane w obiektach zarówno prywatnych, jak i tych należących do sieci międzynarodowych – w ich budowaniu oraz wyposażaniu, pre-openingu i optymalizacji wszystkich procesów, owocuje i wpływa na generację