Przyjęcia okolicznościowe

Kreujemy niepowtarzalne momenty!

Organizacja przyjęć okolicznościowych to pasjonujące wyzwanie, które łączy w sobie zarówno sztukę planowania, jak i umiejętność tworzenia atmosfery pełnej radości, emocji i wspomnień, które zostaną na długo w sercach uczestników.
Marzysz o niezapomnianych doświadczeniach, wybierz najlepszą lokalizację dla Twojego przyjęcia i skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów, którzy pomogą Ci zaplanować idealny dzień.

1

IDEALNA PRZESTRZEŃ NA PRYWATNE SPOTKANIA OKOLICZNOŚCIOWE

 

Szukasz miejsca na wyłączność, aby zachować kameralność i indywidualność swojego wydarzenia? Dobrze się składa, bo przyjęcia okolicznościowe to nasza specjalność. Restauracja Art & Craft Atelier to doskonałe  miejsce do organizacji spotkań do 45 osób w gronie rodziny oraz najbliższych przyjaciół.

2

WYJĄTKOWE WYDARZENIA W WYJĄTKOWEJ OPRAWIE

 

Zorganizuj swoje wydarzenie na krakowskim Kazimierzu. Posiadamy klimatyczne sale mieszczące od 40 do 230 osób, świetnie przygotowane do organizacji różnego rodzaju wydarzeń: wesel, komunii, chrzcin i wielu innych. Pomożemy Ci w doborze odpowiedniego wystroju i menu aby Twoje wydarzenie było niezapomniane.

4

WŁOSKA KUCHNIA, WŁOSKIE WINO, WŁOSKA ATMOSFERA

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej profesjonalnej obsługi przy organizacji kameralnych przyjęć okolicznościowych, dedykowanych grupie do 40 osób. Niezależnie od okazji, nasza oferta obejmuje kompleksową organizację wydarzeń, dbając o każdy szczegół, by stworzyć niezapomniane chwile dla Ciebie i Twoich bliskich.