Specjalista ds. rekrutacji ( M/K )

Aktualnie, w związku z rozszerzeniem działalności poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. rekrutacji

Jaki będzie Twój zakres obowiązków:

Zakres obowiązków:

    • aktywne pozyskiwanie kandydatów na stanowiska szeregowe i managerskie
    • całościowa obsługa procesów rekrutacji (tworzenie i publikacja ogłoszeń, weryfikacja aplikacji, prowadzenie wstępnego wywiadu telefonicznego, umawianie rozmów rekrutacyjnych dla Managerów, przekazywanie informacji zwrotnej kandydatom po zakończonym procesie rekrutacyjnym)
    • wstępna weryfikacja prawidłowości przekazanych przez kandydatów, dokumentów kadrowych, w przypadku pozytywnego zakończenia procesu rekrutacji

Czego od Ciebie oczekujemy:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe (psychologia/ZZL) – mile widziane
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane
    • znajomość języka angielskiego – mile widziana
    • znajomość pakietu obsługi komputera i pakietu MS Office
    • samodzielność i umiejętność szukania rozwiązań

Co oferujemy

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy)
    • bonusy (opieka medyczna, karta sportowa)
    • możliwość dalszego rozwoju w strukturach HR  w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży HORECA
    • komfortowe warunki pracy

Aplikuj bezpośrednio lub wyślij cv na adres hr@pimanagement.pl
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku ze wskazaną w ogłoszeniu rekrutacją oraz w rekrutacjach przyszłych zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.