KOLACJE TEMATYCZNE

Odkryj niezwykłe kolacje tematyczne, które przeniosą Cię w różne zakątki świata!

Bez względu na to czy marzysz o smakach śródziemnomorskich, które przywołują na myśl wakacje, czy fascynują Cię bardziej egzotyczne smaki, u nas znajdziesz coś dla siebie. Zarezerwuj stolik już dziś i daj się ponieść szaleństwu smaków naszych kolacji tematycznych!

9

Co przygotowaliśmy dla Was?

Świat oferuje nieskończone możliwości na smakowanie życia, a jedną z nich jest poszerzanie kulinarnych horyzontów i poznawanie tradycji, historii i zwyczajów najbardziej odległych krajów, poprzez ich kulinarne skarby. Naszym marzeniem było otworzyć przed Wami drzwi do sekretów kuchni świata i tak narodził się pomysł na cykl weekendów tematycznych „Taste the World”.

 

Wyjątkowe menu będziemy serwować w każdy weekend tematycznego miesiąca, w soboty i niedziele.

8

Hiszpańska kolacja degustacyjna

Co przygotowaliśmy dla Was?

W ciągu 6 miesięcy restauracja Sobre de la Mesa oraz Szef Kuchni Rafał Drobniak zabiorą Państwa w podróż po kuchni hiszpańskiej. W każdą sobotę tematycznego miesiąca będą serwować wyjątkowe autorskie sharing menu nawiązujące do wybranego symbolu kulinarnego słonecznej Hiszpanii. Czekają nas emocjonujące wieczory pełne kulinarnych odkryć i wspólnych doświadczeń.

 

 

Obserwuj nas na Facebooku oraz Instagramie, żeby być na bieżąco!

10

Co przygotowaliśmy dla Was?

Zapraszamy na degustację potraw inspirowanych kuchnią międzywojenną. Przeżyjcie wyjątkowy wieczór pełen smaków, które przeniosą Was w atmosferę minionych lat. W sposób nieoczywisty przybliżymy Państwu historię dań, składników oraz podzielimy się opowieściami z czasów dwudziestolecia międzywojennego!

 

TA EDYCJA ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA. NA KOLEJNE ZAPRASZAMY PO WAKACJACH.