Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Dane kontaktowe:

Portfel Inwestycyjny Apartamenty&Hotele
ul. Piastowska 44D,
30-070 Kraków
NIP: 6793128599, REGON: 364463040,
KRS: 618414

Oddział w Warszawie
Al. Jerozolimskie 65/79
00-697 Warszawa

Napisz do nas

AF-pion

Agnieszka Furman

Koordynator biura pi@piapartments.pl

+48 517 884 788
+48 12 354 42 00

awatar-woman

Aleksandra Woźnica

Specjalista ds. administracyjnych pi@pimanagement.pl

+48 12 354 42 00

awatar-woman

Aneta Pustelnik

Specjalista ds. administracyjnych pi@piaparthotels.pl

+12 354 42 00

BP

Beata Paszucha

Head of HR Department b.paszucha@pimanagement.pl

+48 517 884 791
+48 12 354 42 02

awatar-woman

Agnieszka Gala

Specjalista ds. kadr i płac a.gala@pimanagement.pl

+48 572 570 268
+48 12 354 42 02

awatar-woman

Klaudia Papkiewicz

Specjalista ds. rekrutacji rekrutacja@pimanagement.pl

+48 573 802 063
+48 12 354 42 02

awatar-woman

Małgorzata Matras

Główna Księgowa m.matras@pimanagement.pl

+48 517 884 794
+48 12 354 42 05

awatar-woman

Magdalena Placzewska-Gwiazda

Samodzielna księgowa accounting1@pimanagement.pl

+48 12 354 42 07

DS

Dominik Świeczka

Samodzielny księgowy accounting2@pimanagement.pl

+48 572 570 045
+48 12 354 42 07

awatar-woman

Beata Kukuła

Księgowa accounting3@pimanagement.pl

+48 12 354 42 07

awatar-woman

Kononenko Olha

Księgowy accounting4@pimanagement.pl

+48 12 354 42 07

awatar-woman

Agnieszka Guzikowska

Samodzielna księgowa accounting5@pimanagement.pl

+48 12 354 42 07

awatar-woman

Faustyna Cygan

Samodzielna Księgowa accounting6@pimanagement.pl

+48 12 354 42 07

awatar-woman

Monika Morozas

Kontroler finansowy controlling@pimanagement.pl
PO

Piotr Oleksy

Revenue Director p.oleksy@pimanagement.pl

+48 517 884 792
+48 12 354 42 04

awatar-woman

Agnieszka Gad-Giemza

Cluster Sales Manager a.giemza@pimanagement.pl

Oddział Warszawa
+48 517 884 799

EL

Ewelina Lubas

Cluster Leisure Sales Manager e.lubas@pimanagement.pl

+48 572 570 262
+48 12 354 42 04

Projekt bez tytułu (11)

Monika Szlęk

Reservation Manager and Revenue Analyst m.szlek@pimanagement.pl

+48 573 802 068
+48 12 354 42 04

awatar-woman

Agnieszka Tinc

Marketing Manager a.tinc@pimanagement.pl

+48 573 802 060
+48 12 354 42 05

awatar-woman

Sylwia Pacan

Marketing Specialist content@pimanagement.pl

+48 572 570 038
+48 12 354 42 05

awatar-woman

Lidia Nowak

Marketing Assistant assistant@pimanagement.pl

+48 12 354 42 05

awatar-woman

Marcela Kiełt

Social Media Specialist socialmedia@pimanagement.pl

+48 12 354 42 05
+48 572 570 265

awatar-man

Andrii Chernov

Graphic Designer a.chernov@pimanagement.pl

+48 12 354 42 05

awatar-woman

Agnieszka Zapał

Manager Działu Inwestycji a.zapal@pimanagement.pl

+48 572 570 263

awatar-woman

Eliza Banyś

Project Manager Gdańsk e.banys@pimanagement.pl

+48 572 570 044

ZP

Zbigniew Piech

Zastępca Działu Inwestycji z.piech@pimanagement.pl

+48 517 884 789
+48 12 354 42 02

awatar-woman

Dorota Wiłkowska

Specjalista ds. ofertowania d.wilkowska@pimanagement.pl

+48 572 570 371
+48 12 354 42 02

AO-2

Agnieszka Orzechowska

Operation Specialist a.orzechowska@piaparthotels.pl

+48 572 570 035
+48 12 354 42 00

Suska M foto www

Marzena Suska

Operations Manager m.suska@pimanagement.pl

+48 572 570 269
+48 12 354 42 00

awatar-woman

Alicja Huziuk-Raith

Operations Manager operation@pimanagement.pl

+48 573 930 071

AD-CEO-2

Agnieszka Dąbrowska

Prezes Zarządu

+48 12 354 42 00

awatar-woman

Agnieszka Gad-Giemza

Cluster MICE Sales Manager a.giemza@pimanagement.pl

+48 517 884 799

Lokalizacja

Jeśli masz możliwość odwiedzić nas w naszej siedzibie – serdecznie zapraszamy. Poniższa mapa wskazuje naszą dokładną lokalizację i ułatwia trafienie do nas.

CENTRALA W KRAKOWIE

ODDZIAŁ W WARSZAWIE