Women’s Fashion Day

Moda, muzyka, inspiracja – pod tymi hasłami odbędzie się wieczór Women’s Fashion Day!

 

10.03.2023 19:00

Uczcij Dzień Kobiet i kup bilet na wyjątkowe spotkanie w  naszym 1891 Garni Hotel na krakowskim Kazimierzu. Women’s Fashion Day to inspirujące pokazy mody premium, występ muzyczny na żywo i inne atrakcje!

 

Prowadzący: Mirosław Riedel

Prezenter telewizyjny, konferansjer, aktor, reżyser. Współpracuje z TVP Kultura, Telewizją Katowice, telewizją TVS, jako konferansjer prowadzi i planuje program wydarzeń dla firm i instytucji.

Występował w Teatrze Rozrywki w Chorzowie oraz w Gliwickim Teatrze Muzycznym.

Stylistka: Paulina Skała

Stylistka i personal shopper. Swoją przygodę ze światem mody rozpoczęła ponad 10 lat temu. Zdobyta wiedza i doświadczenie pomagają jej w odnalezieniu unikatowego stylu dla klientów. Poprzez swoje warsztaty pragnie zainspirować kobiety do pozytywnych zmian, dzięki którym poczują się pięknie i komfortowo ze sobą na co dzień. Zwolenniczka zdroworozsądkowego podejścia do trendów: uważa, że to moda jest dla nas, nie my dla mody. Dzięki tej filozofii pomaga klientom tworzyć ich niepowtarzalny i wyjątkowy styl.

Występ: Azzja Band

Zespołowi Azzja przewodzi wokalistka Joanna AZZJA Mądry, półfinalistka programów Must Be The Music i The Voice of Poland. Ich energetyczna muzyka  jest utrzymana w klimatach

avant popu, r’n’b, hip hopu, dancehallu i funku.

 

W programie

POKAZY MODY

Suknie wieczorowe: amerykańska projektantka – Sherri Hill

Casual: polska marka slow fashion – M. Respekta

Business style: polska marka premium – Enteliér

 

Sherri Hill to znana i ceniona w USA projektantka ekskluzywnych sukienek wieczorowych. Zyskała rozgłos, kiedy w jej kreacjach wystąpiły laureatki Miss America, Miss USA

i Miss Universe. Jej projekty pojawiają się na New York Fashion Show. Suknie Sherri Hill są kobiece, eleganckie, z artystycznym polotem. Projektantka wystąpiła w „Rodzinie Kardashianów”

(Keeping Up With the Kardashians).

Małgorzata Respekta to małopolska projektantka, która stworzyła markę i sklep pod swoim nazwiskiem. Motto marki to „Fashion For Modern Women”.

Stawia na jakość, detale, naturalne materiały. Jej produkty są szyte ręcznie. Ubrania Małgorzaty Respekty są przeznaczone do codziennego noszenia, ale niepozbawione elegancji,

smaku i wyczucia stylu.

Twórczynią marki Enteliér jest Małgorzata Wojciechowska, pasjonatka mody i ubrań. Filozofią marki jest projektowanie dla kobiet, które wybierają w życiu to, co dla nich dobre.

Eleganckie, wysokiej jakości ubrania pozwalają skomponować ponadczasową garderobę we własnym stylu.

 

STREFA GLAM
(strefa wystawców z możliwością zakupu w atrakcyjnych cenach)

Torebki: kolekcja Batycki

Biżuteria: Alessandra  

Biżuteria premium: Anna Diamonds 

Kosmetyki premium: Clare 

 

Dla Wszystkich Uczestniczek przygotowaliśmy:

  • Powitalne prosecco
  • Wyśmienite przekąski – finger food
  • Wykwintne wino podczas trwania eventu
  • Podarunkowa niespodzianka