BEZPIECZEŃSTWO W HOTELACH I APARTAMENTACH

BEZPIECZEŃSTWO W HOTELACH I APARTAMENTACH

Myśli, podróżujących i właścicieli obiektów, zajmują kwestie bezpieczeństwa. Odpowiedzi rodzą kolejne pytania, dlatego przygotowaliśmy artykuł oraz prezentacje wideo odpowiadające na pytanie: Jak dbamy o Twoje bezpieczeństwo w hotelach i apartamentach. Przed wyborem miejsca zachęcamy do podróży po etapach naszej restrukturyzacji. Bądźcie bezpieczni!

Komfort, bezpieczeństwo i opieka nad Gośćmi były naszym priorytetem nim nastały czasy wypełnione codzienną obawą o własne zdrowie. COVID-19 postawił przed podróżującymi dylemat, dotychczas nie do pomyślenia, czy korzystać z przestrzeni publicznej ryzykując to bezpieczeństwo? Nie tracąc śmiałości hotele i apartamenty, stopniowo eliminują zagrożenie. Zobligowane do zastosowania rozwiązań, które zminimalizują problem nowej rzeczywistości i w dużym stopniu odmienią ich działanie. Nadszedł czas wielu inicjatyw i przemyślanych rozwiązań, więc przegońmy już te czarne myśli!

Obserwując postępującą sytuację, nowe potrzeby i oczekiwania, stopniowo zmieniamy obiekty w tarczę oddzielającą Gości od trosk dzisiejszego świata. Wprowadzamy ułatwienia i procedury o pełnym standardzie bezpieczeństwa w oparciu o zalecenia Ministerstwa Zdrowia i WHO.  Przejdźmy przez kilku etapową podróż i poznajmy nowy wymiar komfortu, higieny i bezpieczeństwa. 

Razem i bezpiecznie

Każdy element części wspólnych – od klamki po poręcz – jest stale dezynfekowany. Ba! Dezynfekowany środkami o wysokiej renomie. Król w dziedzinie czystości i ochrony – chemia Ecolab – czyni powierzchnie schludnymi i sterylnymi, co gwarantuje certyfikatem.   Choć wirus, o którym każdy mówi, jest żywotny – to w tym starciu nie przetrwa. 

Zapobiegamy, nie leczymy

Odrobiliśmy lekcje z doraźnej ochrony. W recepcji znajdziecie płyn dezynfekujący, bezpłatne maseczki jednorazowego użytku oraz gumowe rękawiczki. Mówią; ostrożności nigdy dość. Specjalne środki ochrony, wprowadzone procedury bezpieczeństwa oraz reagowania w nagłej potrzebie – to tematy, które poruszamy na szkoleniach mających przygotować personel do ponownego otwarcia hoteli i innych obiektów. 

Przezorny, zawsze ubezpieczony 

Jesteśmy ludźmi – świadomymi istotami, dbamy o obiekt i siebie nawzajem. Pilnujemy, aby każda z osób, przebywających wewnątrz, była w pełni zdrowa i nieprzypadkowa. Potencjalne zagrożenie zostaje zduszone w zarodku dzięki samoświadomości, łączonej z dbałością o bezpieczeństwo w hotelach i apartamentach. 

Ozonator, sterylizator UV – przestawiamy superbohaterów

Przejdźmy do pokoi, których czyszczenie rozpoczynamy w 30 minut po wyjeździe Gościa. Świat wirusów i bakterii stał się znacznie bardziej żywotny i aktywny. Ochrona chemiczna jest ważnym, lecz nie jest wystarczającym środkiem zapobiegawczym. Skuteczne usunięcie zanieczyszczeń mikrobiologicznych wymaga podjęcia specjalnych kroków. Powiedzmy coś o tajemniczych generatorach ozonu. To nic innego, jak nowoczesne urządzenie do pozbywania się bakterii, wirusów i grzybów. Ozonator skutecznie radzi sobie z organizmami odpornymi na chemię i temperaturę.  Trzeba zaznaczyć, że chociaż ozonatory to pojęcie, które od niedawna odbija się echem, to sama metoda jest znana od dawana i sprawdzona. Kolejnym superbohaterem w naszym świecie czystości jest sterylizator UV, będący przełomowym odkryciem w walce z wirusami. Wiedzieliście, że światło ultrafioletowe posiada zdolność do niszczenia mikroorganizmów aż w 99%?

Nowe strachy, nowe metod

Jesteśmy dorośli i niestraszne nam potwory spod łóżka, jednak te na łóżku wywołują nieprzyjemny dreszcz. Rzeczy, które są najbliżej naszego ciała, w dużej mierze przejmują dywagację o ochronie. Specjalne sytuacje wymagają specjalnych środków. Współpracujemy z pralnią, która uwzględnia w swoich usługach innowacyjny i certyfikowany program do dezynfekcji pościeli i ręczników. OxyGuard60 to pełne i dogłębne oczyszczenie materiałów o różnym rodzaju i gęstości.   

Dzisiejsze dni jednoczą nas pod szyldem dbania o wspólne dobro. Bohaterami jesteśmy my – wszyscy ludzie dbający by nasza nowa codzienność była spokojna. Razem możemy tworzyć azyl, który nas chroni i zapewnia bezpieczeństwo w tych dniach. 

Masz pytania? Potrzebujesz wsparcia przy swoim projekcie?
Opowiedz nam o problemach z jakim spotykasz się w swoim obiekcie, postaramy się znaleźć sprawne rozwiązanie.

Napisz do nas

call to action image

THE BRIDGE SUITES

#ZarezerwujBezObaw