O nas

 KIM JESTEŚMY

Portfel Inwestycyjny Sp. z o.o. prowadzi działalność operacyjną Funduszy i za ich pośrednictwem inwestuje w poszczególne projekty nieruchomościowe na terenie największych miast w Polsce, takich jak Kraków, Warszawa, Gdańsk, Wrocław.

 

Od 12 lat aktywnie działa na rynku poprzez inwestowanie i zarządzanie szeregiem inwestycji, w szczególności obejmujących renowację i rozbudowę kamienic, a także budowę nowoczesnych obiektów mieszkalnych. Główny cel to dbałość o najwyższą jakość budowanych inwestycji oraz renowacji zabytkowych kamienic – tak, aby zachowały swój pierwotny rys historyczny.

PIAH 2 good

Portfel Inwestycyjny Apartamenty&Hotele to operator, którego głównym celem jest zarządzanie apartamentami i obiektami hotelowymi – w większości przekazanymi w zarządzanie przez Portfel Inwestycyjny. W związku z dynamicznym rozwojem i zapotrzebowaniem rynku, jesteśmy otwarci na współpracę z podmiotami zewnętrznymi.

Naszym atutem jest doświadczony zespół, który na przestrzeni ostatnich dwudziestu lat zdobywał doświadczenie w takich obiektach jak Arłamów, Czarny Potok Resort&Spa, Vienna House, Hotel Sobieski, Hotele System, Hotel Piast, Słoneczny Zdrój Medical Spa&Wellness, Bristol Tradition&Luxury i wiele innych. Braliśmy udział w budowaniu, wyposażaniu, pre-openingu i optymalizacji wszystkich procesów zarówno w obiektach prywatnych, jak i tych należących do sieci międzynarodowych. Szeroka znajomość rynku owocuje sukcesami i wpływa na generację zysków.

Portfel Inwestycyjny Apartamenty&Hotele to efektywne wykorzystanie Państwa kapitału oraz minimalizacja ryzyka, jakie niesie ze sobą branża hotelarska. Franczyza hotelu często staje się najlepszym rozwiązaniem. Nasz zespół opiniował wiele projektów i współpracował z biurami architektonicznymi, takimi jak Loesch+Partnerzy, GPP Biuro Projektowe, PPP Podczaszy Pracownia Projektowa, Iliard, DDD Architekci, B2Studio, Lewicki Łatak Biuro Projekt, Maak Studio.

Na co dzień współpracujemy również z sieciami hotelarskimi: Marriott Hilton, Best Western, Louvre, Dobre Hotele, DeSilva czy Accor. Należy zaznaczyć, że nie jesteśmy przy tym bezpośrednimi przedstawicielami żadnej z nich. Daje nam to możliwość obiektywnej analizy zaproponowanych warunków i dokonania najbardziej korzystnego wyboru.

PI Apartments to operator zarządzający apartamentami przeznaczonymi do najmu krótkoterminowego. Współpracujemy z właścicielami, którzy nie mają czasu zajmować się swoimi mieszkaniami, ale jednocześnie chcą generować satysfakcjonujący zysk. Zarządzamy apartamentami oraz świadczymy usługi wykończenia lokali pod klucz zgodnie z projektami zaakceptowanymi przez właścicieli.

logo PIM

PI Management zajmuje się zarządzaniem hotelami oraz usługami towarzyszącymi w ramach własnej grupy kapitałowej, a także hotelami naszych Klientów. Współpracujemy z właścicielami hoteli, inwestorami i deweloperami na każdym etapie inwestycji. Indywidualnie podchodzimy do każdego projektu, a doświadczenie naszych pracowników pozwala na tworzenie wyjątkowych konceptów.

AC KRACOW-lowres-021

PI Hotel Development specjalizuje się w przygotowywaniu obiektów hotelowych i apartamentów pod klucz. Na bazie projektów wnętrz ofertujemy i realizujemy wyposażenie miękkie i twarde, optymalizujemy projekty i przedstawiamy możliwości zamiennych materiałów wykończeniowych.

 

 

Chcesz nas poznać?

Poznasz nasz zespół odwiedzając zakładkę – Nasz Zespół. Serdecznie zapraszamy!