Bezpieczeństwo w hotelach i apartamentach

Bezpieczeństwo w hotelach i apartamentach

Kwestie bezpieczeństwa zajmują myśli zarówno podróżujących, jak i właścicieli obiektów. Przygotowaliśmy artykuł oraz prezentację wideo odpowiadające na pytanie: jak dbamy o Twoje bezpieczeństwo w hotelach i apartamentach. Bądźcie bezpieczni!

Komfort, bezpieczeństwo i opieka nad Gośćmi były naszym priorytetem jeszcze nim nastały czasy wypełnione codzienną obawą o własne zdrowie. COVID-19 postawił przed podróżującymi dylemat dotychczas nie do pomyślenia: czy korzystać z przestrzeni publicznej ryzykując własne bezpieczeństwo? Nie tracąc śmiałości, hotele i apartamenty stopniowo eliminują zagrożenie. Zobligowane są wszak do zastosowania rozwiązań, które zminimalizują problem nowej rzeczywistości. Nadszedł czas nowych inicjatyw i przemyślanych rozwiązań, więc przegońmy już te czarne myśli!

Obserwując postępującą sytuację oraz nowe potrzeby i oczekiwania, stopniowo zmieniamy obiekty w tarczę oddzielającą Gości od trosk dzisiejszego świata. Wprowadzamy ułatwienia i procedury o pełnym standardzie bezpieczeństwa, w oparciu o zalecenia Ministerstwa Zdrowia i WHO.  Przejdźmy przez kilkuetapową podróż i poznajmy nowy wymiar komfortu, higieny i bezpieczeństwa. 

Razem i bezpiecznie

Każdy element części wspólnych, od klamki po poręcz, jest stale dezynfekowany. Ba! Dezynfekowany środkami o wysokiej renomie. Prymus w dziedzinie czystości i ochrony – chemia Ecolab – czyni powierzchnie schludnymi i sterylnymi, co gwarantuje certyfikatem.   W tym starciu wirus nie przetrwa. 

Zapobiegamy, by nie musieć leczyć

Odrobiliśmy lekcje z doraźnej ochrony. W recepcji znajdziecie płyn dezynfekujący, bezpłatne maseczki jednorazowego użytku oraz gumowe rękawiczki. Mówi się, że ostrożności nigdy dość. Specjalne środki ochrony, wprowadzone procedury bezpieczeństwa oraz reagowania w nagłej potrzebie to tematy, które poruszamy na szkoleniach mających przygotować personel do ponownego otwarcia hoteli i innych obiektów. 

Ozonator, sterylizator UV – przestawiamy superbohaterów

Czyszczenie pokoi rozpoczynamy w 30 minut po wyjeździe Gościa. Ochrona chemiczna jest ważnym, lecz nie jest wystarczającym środkiem zapobiegawczym. Skuteczne usunięcie zanieczyszczeń mikrobiologicznych wymaga podjęcia specjalnych kroków. Powiedzmy coś o generatorach ozonu. To nic innego jak nowoczesne urządzenie do pozbywania się bakterii, wirusów i grzybów. Ozonator skutecznie radzi sobie z organizmami odpornymi na chemię i temperaturę.  Trzeba zaznaczyć, że chociaż ozonatory dopiero niedawno zyskały szczególną popularność, to sama metoda ozonowania jest od dawna znana i sprawdzona. Kolejnym ważnym narzędziem pomagającym dbać o czystość jest sterylizator UV, będący przełomowym odkryciem w walce z wirusami. Wiedzieliście, że światło ultrafioletowe ma zdolność niszczenia mikroorganizmów aż w 99%?

Nowe obawy – nowe metody

Jesteśmy dorośli i niestraszne nam potwory spod łóżka, jednak te na łóżku wywołują nieprzyjemny dreszcz. Temat rzeczy, które są najbliżej naszego ciała, dominuje w dyskursie o ochronie w czasie pandemii. Specjalne sytuacje wymagają specjalnych środków. Współpracujemy z pralnią, która uwzględnia w swoich usługach innowacyjny i certyfikowany program do dezynfekcji pościeli i ręczników. OxyGuard60 to pełne i dogłębne oczyszczenie materiałów o różnym rodzaju i gęstości.   

Masz pytania? Potrzebujesz wsparcia przy swoim projekcie?
Opowiedz nam o problemach, z jakim spotykasz się w swoim obiekcie, a my postaramy się znaleźć sprawne rozwiązanie.

Napisz do nas

call to action image

THE BRIDGE SUITES

#ZarezerwujBezObaw